Anime
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ANIME
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Temni svet

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorZpráva
Tshukihime
Admin
Admin
Tshukihime


Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 9 I_icon_minitimeSun May 03, 2009 10:10 am

POMALI SVITALO A JA SOM SA VRACELA DO SVOJI PRAVEJ PODOBI.
kEed ma ovladala carodejka ledva ledva som sa branila abi aj moji misl neovladala tak som ju trocha potlacila a vilucila ju z meho tela a misli.
ked som uz bola v normale pozrela som sa ako bich nevedela kde to som.
zrazu som uvidela nejake neko a plno krve.
visla som von
CO SA TU DEJE???nechapavo som sa pozrela na neko-chan
a potom na vlkodlaka a cloveka.
Návrat nahoru Goto down
https://anime-zone.forumczech.com
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 9 I_icon_minitimeSun May 03, 2009 10:56 am

všechny ty "kamarádky" Very Happy ořralu vůbec nevnímali, byli totiž také pod vlviem čarodky, svítili jim rudě oči, neměli panenky aa jediný jejich cíl byl zneškodnit ožralu XD Mezitím co "kamarádky" zabavovali ožralu XD já si tahala meče z ramen XD a připravila si svoji tyč
Návrat nahoru Goto down
Nernam
V.I.P
V.I.P
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 27. 04. 09

Temni svet - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 9 I_icon_minitimeSun May 03, 2009 11:25 am

Boj
Ts.
zamířil jsem rukou k zemi, načež se odemě začala šářit kruhová plamená vlna po celé místnosti, za ní následovali ještě dlaší dvě.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 9 I_icon_minitimeSun May 03, 2009 12:01 pm

Už odproštěná z mečů sem použila takové kouzlo, které mě před ohněm uchránilo (použila sem ho i na princeznu XD)
Návrat nahoru Goto down
Nernam
V.I.P
V.I.P
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 27. 04. 09

Temni svet - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 9 I_icon_minitimeSun May 03, 2009 12:11 pm

Boj
S úsměvem jsem udržoval kouzlo dokud jsem nespálil naprach všechno kromě té jedné Neko holky, princezny a vlkodlaka.

(Neko-chan, s tím zraněním vydržíš na živu sotva minutu, navíc máš obě ramena naprosto zničená a nemůžeš hýbat rukama)
Návrat nahoru Goto down
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 9 I_icon_minitimeSun May 03, 2009 12:18 pm

(To si myslíš ty, čarodka mě suprově "vyzbrojila XD" takže jen tak nezemřu XP takovou radost ti neudělám XD)

Ranění se mi začala hojit a já si vzala do ruky tu tyč, která se mi přeměnila na kosu a zaútočila sem na ožralu XD
Návrat nahoru Goto down
Nernam
V.I.P
V.I.P
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 27. 04. 09

Temni svet - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 9 I_icon_minitimeSun May 03, 2009 12:41 pm

Boj
Kotoulem jsem se vyhnul jejímu útoku, čímž jsem se dostal za ni a v okamžik kdy jesm začal vstávat jsem ji kopl do zadku a sebral oba své meče.
Návrat nahoru Goto down
Mashiro Yukihisa
Moderators
Moderators
Mashiro Yukihisa


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 9 I_icon_minitimeSun May 03, 2009 12:42 pm

jakmile neko zautočila na ožralu nernama ja vyskočil k princezně tak abych ji mohl branit
Návrat nahoru Goto down
Tshukihime
Admin
Admin
Tshukihime


Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 9 I_icon_minitimeSun May 03, 2009 12:53 pm

pozeram nechapavo na vlkodlaka.a opitam sa ho
KTO SI????CO ODOMNA CHCES???
Návrat nahoru Goto down
https://anime-zone.forumczech.com
Mashiro Yukihisa
Moderators
Moderators
Mashiro Yukihisa


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 9 I_icon_minitimeSun May 03, 2009 12:55 pm

Achjo zase si zapoměla, Jsem vaše osobni straž princezno řekl a dale byl odhodlani ji branit
Návrat nahoru Goto down
Tshukihime
Admin
Admin
Tshukihime


Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 9 I_icon_minitimeSun May 03, 2009 12:56 pm

heeeeee aha tak to nepotrebujem...predstupila som pred vlkodlaka a smerovala k vichodu ale vichod bola obrovska diera hore.
Návrat nahoru Goto down
https://anime-zone.forumczech.com
Mashiro Yukihisa
Moderators
Moderators
Mashiro Yukihisa


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 9 I_icon_minitimeSun May 03, 2009 1:01 pm

ihned sem ji chytl za ruku a kdiš chtěla odejit tak sem ji to splnil a velkou rychlosti sni odtamtud vyletěl
Návrat nahoru Goto down
Tshukihime
Admin
Admin
Tshukihime


Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 9 I_icon_minitimeSun May 03, 2009 1:06 pm

ehm no tak dik povedala som a zapiskala na mojho kona ktori bol nedaleko.
dufam ze ty nebude vadit ked uz pujdem.
Návrat nahoru Goto down
https://anime-zone.forumczech.com
Mashiro Yukihisa
Moderators
Moderators
Mashiro Yukihisa


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 9 I_icon_minitimeSun May 03, 2009 1:11 pm

Je mi to lito, Ale nenecham vas jen tak někam odjet, Pujdu zavama na konec světa ikdiš neumim litat řekl važnějšim tonem
Návrat nahoru Goto down
Tshukihime
Admin
Admin
Tshukihime


Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 9 I_icon_minitimeSun May 03, 2009 1:15 pm

ehm tak dobre povedala som mu a kun pristal vedla nas.
nastupte sipovedala som mu ked som nastupila.
nedaleko palaca je chajda pojdme tam neviem preco ale znejakeho duvodu viem veci ktore som nevedela napriklad o tej chajde povedala som mu .
Návrat nahoru Goto down
https://anime-zone.forumczech.com
Mashiro Yukihisa
Moderators
Moderators
Mashiro Yukihisa


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 9 I_icon_minitimeSun May 03, 2009 1:22 pm

vratil se do sve lidske podoby a naskočil kni
Návrat nahoru Goto down
Tshukihime
Admin
Admin
Tshukihime


Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 9 I_icon_minitimeSun May 03, 2009 1:23 pm

let k chajde povedala som konovi a leteli sme k stare chajde.

mimo hry please nehovor kto som ok.
Návrat nahoru Goto down
https://anime-zone.forumczech.com
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 9 I_icon_minitimeSun May 03, 2009 1:27 pm

XP ožrala ale nekopl do zadku mě, ale už jen dým XDXD Chvíli sem se neobjevovala a čekala na nějakou dobrou příležitost k zaútočení xD
Návrat nahoru Goto down
Nernam
V.I.P
V.I.P
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 27. 04. 09

Temni svet - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 9 I_icon_minitimeSun May 03, 2009 1:31 pm

Boj
Znuděně jsem se rozhlédl a čekal co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 9 I_icon_minitimeSun May 03, 2009 1:47 pm

Už sem na něj chtěla zaútočit, ale najednou se tu zase objevili ty další neko ovládaané čarodkou a já se pak zviditelnila n ěkde na zemi, a pak semnou jakoby někdo neviditelný praštil o stěnu a držel mě pod krkem XD jo a ty neko další útočili na nernama a byli mnohem ....děsivější XD
Návrat nahoru Goto down
Nernam
V.I.P
V.I.P
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 27. 04. 09

Temni svet - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 9 I_icon_minitimeSun May 03, 2009 1:55 pm

Boj
Povzdechl jsem si a zároveň proťal první neko která se ke mě přiblížila krk, druhé jesm ledabilím pohybem ruky tu její usekl. Ostatní raději přestali na moment s útokem.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 9 I_icon_minitimeSun May 03, 2009 1:59 pm

To něco semnou začalo mlátit po všech stěnách a po zemi a pak mě to zase přitisklo ke stěně u jednich dveří, ze kterých vyšla ta nejzlejší a nejobávanější atd. čarodějnice, pro kterou sem pracovala. Byla zahalená v hábbitu, takže jí nebylo vidět do obličeje , no a jelikož byla tak krtuá a zlá atd. tak ji nikdo nemohl ublížit, obzvlášt, když byla ve své skrýši a znala to tam moc dobře, plus pro ni.
Návrat nahoru Goto down
Nernam
V.I.P
V.I.P
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 27. 04. 09

Temni svet - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 9 I_icon_minitimeSun May 03, 2009 2:11 pm

Boj
Příchodem čarodejnice jsem se nijak nezabíval, ani jsem si jí nevšiml, já si prostě dál masakroval všechny Neko-chan, které se mi dostali pod čepele a přitom si zpíval svou oblíbenou pijíckou písničku.
Návrat nahoru Goto down
Tshukihime
Admin
Admin
Tshukihime


Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 9 I_icon_minitimeSun May 03, 2009 4:53 pm

povedala som mu ked sme pristali pri jeho chajde.
tak sme tu
Návrat nahoru Goto down
https://anime-zone.forumczech.com
Sponsored content





Temni svet - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 9 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Temni svet
Návrat nahoru 
Strana 9 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Anime :: Hracia miestnost-
Přejdi na: