Anime
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ANIME
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Temni svet

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Mashiro Yukihisa
Moderators
Moderators
Mashiro Yukihisa


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 02, 2009 8:27 pm

on neni člověk. noco aspon vim že si naněj mam dat věči pozor zamyslel sem se kdiš sem se tam jen tak zastavil u skaly a sedl si nazem
Návrat nahoru Goto down
Tshukihime
Admin
Admin
Tshukihime


Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 02, 2009 8:28 pm

zacala som nahle a zretelne nahlas kricat.
nevedela som co to je a tak som stale kricala.
Návrat nahoru Goto down
https://anime-zone.forumczech.com
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 02, 2009 8:30 pm

Muhaha XD škodolibě sem se zasmála a připravila se do bojového postoje, aby ten ožrala ji nemohl zachrínit
Plán už započal XD
Návrat nahoru Goto down
Mashiro Yukihisa
Moderators
Moderators
Mashiro Yukihisa


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 02, 2009 8:32 pm

hmm to křiči princezna?... ANO! nahle sem se postavil a proměnil do vklodlači podoby a stim skočil do mistnosti kde byla neko a vožrala
hmm zajimavy. takže co se tu děje? kočičko klid se s cesty řekl na neko
Návrat nahoru Goto down
Nernam
V.I.P
V.I.P
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 27. 04. 09

Temni svet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 02, 2009 8:34 pm

Boj
Zadíval jsem se na Neko holku
Kde je?
zeptal jsem se a tasil meč
Návrat nahoru Goto down
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 02, 2009 8:36 pm

U mojí nadřízené, má s princezničkou plán, který vás emusí zajímat....A já vás nenechám ten plán zkazit! řeka sem jak kdybych toužila po pomstě XD
Návrat nahoru Goto down
Tshukihime
Admin
Admin
Tshukihime


Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 02, 2009 8:37 pm

po par minutach sem prestala krical pretoze uz bola noc a zacalo zatmenie.
nahle som sa premenila zuriva a neovladatelna som sa dostala zo sparu nejakej obludi a letela som za ostatnimi.ked som priletela mela som krvave oci a cervene velike kridla(netopirske)
Návrat nahoru Goto down
https://anime-zone.forumczech.com
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 02, 2009 8:40 pm

Jenomže upírku něco zastavilo , jakoby se jí někdo dostal do myšlení a ovládal její tělo (byla to ta čarodějka).
Hmm, upírka je už ovládnutá čarodějkou XD
Návrat nahoru Goto down
Nernam
V.I.P
V.I.P
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 27. 04. 09

Temni svet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 02, 2009 8:43 pm

Místnost
Zdá se mi, že máš celkem smůlu Neko-chan
zamračil jsem se a švihl mečem, na vzhledem k tomu že ona sama nemá zbraň v ruce nemá se jak bránit, na její tváři se objevila dlouhá krvavá linka.

Zaveď nás k ní a hned.
vyzval jsem ji.
Návrat nahoru Goto down
Tshukihime
Admin
Admin
Tshukihime


Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 02, 2009 8:44 pm

pozerala som na nich nevedela som kto su.ale na chvili som nabila vedomi sla som za neko-chan a chitila pod krk.zurivo som sa nanu pozrela a pak pozrela na nich dvoch.


Naposledy upravil Tshukihime dne Sat May 02, 2009 8:49 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://anime-zone.forumczech.com
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 02, 2009 8:46 pm

Správně upírko, jen si do mě kousni vůbec sem se nebránila
Já že mám smůlu? Jo, měla bych jí, kdybych nebyla na tyhle případy speciálně vycvičená!
Návrat nahoru Goto down
Mashiro Yukihisa
Moderators
Moderators
Mashiro Yukihisa


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 02, 2009 8:51 pm

nebuud to opakovat klid se nam s cesty aš dělaš prokoholiv,pokud to neudělaš zemřeš
Návrat nahoru Goto down
Tshukihime
Admin
Admin
Tshukihime


Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 02, 2009 8:52 pm

spatki som sa pozrela na neko a oblizla tvar kde mala krv.
pak som ju viplula a povedala
FUJ STARA.A ZACALA SOM SA sialene smiat.
Návrat nahoru Goto down
https://anime-zone.forumczech.com
Nernam
V.I.P
V.I.P
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 27. 04. 09

Temni svet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 02, 2009 8:54 pm

Místnost
Usmál jsem se a oči mi lehce zapláli.
Ne Neka-chan, máš smůlu, protože jsi probudila mé staré já opět k životu
zasmál jsem se a labužnicky slízl její krev z čepele svého meče, poté jsem jí jej zabodl do ramene, nestarajíc se o upírku zan í.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 02, 2009 8:56 pm

Zabdl do mě svůj meč a já jako bych to ani necítila...upírka vyplivla moji speciálně upravenou krev od čarodějky (je jakoby otrávená) a nijak sem se nesnažila bránit ani útočit
Návrat nahoru Goto down
Tshukihime
Admin
Admin
Tshukihime


Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 02, 2009 8:58 pm

ked ju prebodnul rychlo som odskocila aj z neko-chan.
potom sem ju pustila ale to uz ma ovladala carodejka.
Návrat nahoru Goto down
https://anime-zone.forumczech.com
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 02, 2009 9:00 pm

Čarodějka byla skryta, ona sama by zasáhla, až by bylo po mě, jenomže já už sem po tolika pokusech atd. že si myslí, že mě nikdy nedostanou, tim pádem ona bude v bezpečí. Pomocí myšlenek nakázala upírce aby šla do jednoho pokoje, kde byla ona a čekala na upírku aby mohla provádět na ni další pokusy XD
Návrat nahoru Goto down
Tshukihime
Admin
Admin
Tshukihime


Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 02, 2009 9:04 pm

nez ma carodejka prinutila ist do pokoja nachvilku som znovu a naposledi povedala tym dvom.
musite zehnat specialnu krv od meho druhu abi ste ma zbavili kledbipovedala som a odesla som prec.

mimo hry(caute ja uz musim majte sa zajtra)XDXD
Návrat nahoru Goto down
https://anime-zone.forumczech.com
Nernam
V.I.P
V.I.P
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 27. 04. 09

Temni svet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 02, 2009 9:06 pm

Boj
Když upírka chtěla odejít, bez okolků jsem po ní hodil druhým mečem takovou siloum že jsem ji za žaludek přišpendlik ke stěně jeskyně.
Zůstaň
požádal jsem ji sušně a zakroutil mečem v ráně Neko-chan.
Návrat nahoru Goto down
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 8 I_icon_minitimeSat May 02, 2009 9:59 pm

Ty si vážně myslíš, že když mě probodneš a budeš se mečem ve mě šťourat že mě to jako zabije? Aha, řekla sem v klidu s katanou v rameni. Co se upírky týče, čarodka použila kouzlo, které ten meč vysunulo z jejího žaludku a letěl přímo na (Nernama XD) ožralu XD a upírka kráčela v bezvědomí do pokoje
Návrat nahoru Goto down
Nernam
V.I.P
V.I.P
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 27. 04. 09

Temni svet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 8 I_icon_minitimeSun May 03, 2009 7:34 am

Boj
Ts
zamručel jsem a chytil meč, následně jsem jím probodle Neko-chan i druhé rameno a přirazil ji ke stěně.
Zabít tě? Proč bych to měl dělat? Nejdřív tě zbavím té ošklivé srsti
usmál jsem se a zvedl pravou ruku, nad kterou mi začal tančit plamen.
Tímhle
Návrat nahoru Goto down
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 8 I_icon_minitimeSun May 03, 2009 8:23 am

Znuděně sem se na něj podívala a v rychlostí bleskusem vytáhla svou tyč z mnoha slitin (třeba ocel, titan....hm, já ani nevim, chemie mi nikdy nešla XDXD) a švihla sm po Nernamovi, který pak odletěl do zdi ( PS nername: ne že tm napíšeš zase neco ve smyslu, tento utok sem blokoval tím a tím !!XP)
Návrat nahoru Goto down
Nernam
V.I.P
V.I.P
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 27. 04. 09

Temni svet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 8 I_icon_minitimeSun May 03, 2009 8:26 am

Vzhledem k tomu, že má obě ramena probodená a nefunkční jsem se jen kochal její snahou vytáhnout zbraň.
Copak? SNad jsem ti nepolámal ručičky?
zeptám se s sadistickým úsměvem

(ani nemusím Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Yuuki

Yuuki


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 24. 04. 09

Temni svet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 8 I_icon_minitimeSun May 03, 2009 8:54 am

(aaa ty seš zmetek!!! XD, ted si pripadam fakt debilne XD)
Takže jinak Xd
byla sem teda přišpedlená ke stěně, jenomže za ožralou se objevila další neko a takhle se tam postpně začali objevovat (byli mi hodně podobné) a a jedna třeba chtěla na něj zatočit, pak ale zmizela a nernam dostal ránu od jiné atd XD
Návrat nahoru Goto down
Nernam
V.I.P
V.I.P
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 64
Join date : 27. 04. 09

Temni svet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 8 I_icon_minitimeSun May 03, 2009 9:09 am

Boj
(XD Very Happy Very Happy Laughing )
Jen jsem natočil jednu z čepelí v ráně správným směrem, mimochodem je to extrémě bolestivé a zařval.
Jediný pohyb a vaše kamarádka se rozloučí se svou ušatou hlavičkou
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Temni svet - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temni svet   Temni svet - Stránka 8 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Temni svet
Návrat nahoru 
Strana 8 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Anime :: Hracia miestnost-
Přejdi na: